Rozkład jazdy MPK Ogłoszenia Katalog firm Otwarte Dane Imprezy w Olsztynie Dodaj raport Zaloguj się Menu
Na skróty
27.07.2026 Julii, Lilii, Natalii Pogoda 15/18

66-latek nie wyhamował na al. Sikorskiego w Olsztynie. Uszkodzone trzy pojazdy

Krzysztof Brągiel ·
66-latek nie wyhamował na al. Sikorskiego w Olsztynie. Uszkodzone trzy pojazdy
Na al. Sikorskiego doszło do kolizji z udziałem trzech samochodów osobowychFot. Czytelnik

W czwartek (13 marca) po godzinie 12 na al. Sikorskiego w Olsztynie doszło do kolizji z udziałem trzech samochodów osobowych. Znamy wstępne ustalenia policji.

reklama

Dzisiaj po godzinie 12 kierowców podróżujących al. Sikorskiego w Olsztynie spotkały utrudnienia w ruchu. Wszystko przez kolizję, do której doszło w rejonie skrzyżowania z ul. Obrońców Tobruku. 

W zdarzeniu wzięło udział trzech kierujących. Według wstępnych ustaleń policjantów winny stłuczki jest 66-letni kierowca citroena. 

Mężczyzna miał nie zastosować się do sygnalizacji świetlnej i zderzył się z hyundaiem a następnie skodą. 

Na miejscu nadal trwają policyjne czynności. Utrudnienia w ruchu mogą potrwać ok. 30 minut, do czasu, aż z jezdni zostaną posprzątane części samochodów. 

Komentarze (3)


  • Adam1997 2025-03-13 13:37
    A co ma wiek do zagapienia się? Teraz większość kierowców, mężczyzn i kobiet niezależnie od wieku, pisze sms-y i dzwoni przez telefon na skrzyżowaniach, czekając na zmianę świateł. Każdy rusza ze zwłoką kilku sekund i spada przepustowej skrzyżowań.
    Odpowiedz 28 2
  • Nie dla Bonzura 2025-03-13 13:21
    Ale po co on to zrobił? Nie mógł dać auto dla PiS albo kościoła? Przecież słynny Pan Stanisław bezdomny z Warszawy dał auto dla Rydzyka, po czym zmarł. To on nie wie że on ma pracować a PiS i kościół balować za jego kasę? On zgłupiał? Na tacę pewnie nie daje cham i prostak! Ma głosować na PiS i cieszyć się by znów pandemię prowadzili i mega inflację
    Odpowiedz 5 16

Proponowane artykuły