Rozkład jazdy MPK Ogłoszenia Katalog firm Otwarte Dane Imprezy w Olsztynie Dodaj raport Zaloguj się

Wowa

Profil użytkownika

Dlaczego i po co?
2024-08-10 21:36:36
Milicja stoi w krzakach, tam gdzie utarg największy, a nie tam, gdzie jest faktycznie potrzebna ze względu na bezpieczeństwo w ruchu
2024-08-09 20:09:24
Pełna zgoda. Stawka razy 3 jeśli okaże się że był nacpany
2024-08-09 16:42:51
Albo na rozbój po mszy.
2024-08-09 15:56:24
Policja, sądy I w końcu utrzymanie takiego patusa kosztuje nas wszystkich. Odrąbać łapy na miejscu i byłoby po sprawie.
2024-08-09 15:55:52