Wczoraj pokazywali jak Tusk w jednym przemówieniu ponad 140 razy mówił "PiS" lub "Kaczyński" to się nazywa dopiero jakaś fiksacja albo co.
I brawo obłude platformy trzeba na każdym kroku pokazywać i piętnować. PS - niektórzy w komentarzach do mnie stosują docinki, że co z Panem Norbertem Maliszewskim, a ja wam powiem szczerze - jedyna rzecz która mi...






