Piętrowy to przesada, ale ładnie zrobić polbrukiem wyłożyć jak patrzę na mapach z 12 samochodów by się zmieściło, na piętrowy to chyba za mało miejsca bo podjazd na piętro nie może być za stromy, chyba że...
Takie zasypanie to kpina. Może jeszcze tam grządki zrobić? Powinno być zasypane i zrobione miejsca parkingowe, z 10 by się zmieściło.
Nie którzy komentujący na tym wortalu mówią, że siatkówką interesuje się miasto. Artykuł pół dnia, komentarza zero. Jakakolwiak wiadomość o Stomilu - w przeciągu kwadransa kilka/kilkanaście komentarzy. Odpowiedźcie...






