Ani na poświęceniu, ani w uroczystości kościele nie widzę na zdjęciach przedstawicieli władz miasta. Słabo.
Dlatego dziadki powinni mieć obowiązkowe badania zdrowotne przed umożliwieniem chodzenia samodzielnie po drodze.
Zrobić normalny parking, a jak będzie kasa to tak jak planowane podziemny ciągnący się aż do Łyny tam prawie aż do mostu przy wodospadach.






