Rozkład jazdy MPK Ogłoszenia Katalog firm Otwarte Dane Imprezy w Olsztynie Dodaj raport Zaloguj się

StadionDlaStomilu

Profil użytkownika

Kasy na normalny stadion na miarę potrzeb Olsztyna nie ma a ten chce spalać kasę na burzenie pomnika XD
2024-12-31 20:38:25
Inwestorem strategicznym to powinno być miasto i Państwo Polskie przez jakąś spółkę Państwową typu PKN Orlen, PKO BP lub PGE.
2024-12-30 18:58:10
Inteligencją Łukaszku chyba nie gżeszysz
2024-12-29 21:52:32
Jak się parkuje jak jakiś zwierzak to gdzie zdziwienie
2024-12-29 17:55:24
To co, w zamian kasa na klub i stadion? Pewnie nie znając życie
2024-12-17 19:34:41