"Dla" to chyba ty z Białegostoku albo innej Łomży piszesz. Kurp detekted,
2025-01-08 18:10:43
Ale pieprzysz
2025-01-08 18:08:36
Za rządów Obozu Patriotycznego (PiS) Orlen i Energa dzięki Panu Prezesowi mgr MBA Danielowi Obajtkowi Stomil miał szanse, prawdziwą, na bycie nową siłą w Polskiej piłce. Teraz, wycofali się ze Stomilu i przerzucili...