@mm2 Ja na PiS głosuję od 2005 roku. Przy pierwszych moich wyborach w 2001 popełniłem błąd i na LPR głosowałem, błąd młodości.
Nigdy nie byłeś na stadionie, chyba że na X-lecia w Warszawie przymierzać dżinsy z Wietnamu na kartonie pomiędzy straganami.






