Rozkład jazdy MPK Ogłoszenia Katalog firm Otwarte Dane Imprezy w Olsztynie Dodaj raport Zaloguj się

StadionDlaStomilu

Profil użytkownika

Słabej baletnicy to i rąbek u spódnicy.
2023-08-30 22:41:57
@mm2 Ja na PiS głosuję od 2005 roku. Przy pierwszych moich wyborach w 2001 popełniłem błąd i na LPR głosowałem, błąd młodości.
2023-08-30 13:01:39
A ty się jąkasz.
2023-08-30 12:58:57
Nigdy nie byłeś na stadionie, chyba że na X-lecia w Warszawie przymierzać dżinsy z Wietnamu na kartonie pomiędzy straganami.
2023-08-30 12:14:49
LordNO to był chyba kodowiec.
2023-08-30 12:14:02