Listopad 2023

  • ŚR1
  • CZ2
  • PT3
  • SO4
  • N5
  • PN6
  • WT7
  • ŚR8
  • CZ9
  • PT10
  • SO11
  • N12
  • PN13
  • WT14
  • ŚR15
  • CZ16
  • PT17
  • SO18
  • N19
  • PN20
  • WT21
  • ŚR22
  • CZ23
  • PT24
  • SO25
  • N26
  • PN27
  • WT28
  • ŚR29
  • CZ30

Czytowisko: jak to jest z tą kasą vol. 2

Miejsce: Kamienica Naujacka

Godzina: 17:30

MOK Olsztyn

MOK Olsztyn serdecznie zaprasza dzieci w wieku 8-10 lat na spotkanie z książką i oryginalne warsztaty literackie! Czytowisko: jak to jest z tą kasą vol. 2 odbędzie się w czwartek 23 listopada o godz. 17:30 w sali kameralnej Kamienicy Naujacka.

 

Podczas wydarzenia zaprosimy Wasze dzieciaki do wysłuchania fragmentów książki Joanny Jagiełło „Biuro śledcze Trop Sekret". A po Czytowisku porozmawiamy sobie o tym, czy pomagać osobom potrzebującym. Kim w ogole może być taka osoba i czy każdy może nią zostać? Czy pieniądze są w stanie rozwiązać każdy problem? Skąd biorą się pieniądze i jak trafiają do naszych portfeli?
Po rozmowie, podczas warsztatów literackich, uczestnicy stworzą własne opowieści kryminalne. Z wielką przyjemnością zaprezentujemy je na internetowej stronie Miejskiego Ośrodka Kultury w Olsztynie oraz w naszych mediach społecznościowych!
❗ Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, ale obowiązują zapisy przez formularz dostępny na stronie 👉 https://mok.olsztyn.pl/.../czytowisko-jak-to-jest-z-ta.../

 

Czytowisko: jak to jest z tą kasą vol. 2
23 listopada (czwartek) / godz. 17:30
Kamienica Naujacka, sala kameralna
Wstęp wolny
Zapisy: https://mok.olsztyn.pl/.../czytowisko-jak-to-jest-z-ta.../ 


Galeria

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz


www.autoczescionline24.pl