Rozkład jazdy MPK Ogłoszenia Katalog firm Otwarte Dane Imprezy w Olsztynie Dodaj raport Zaloguj się


Lidzbark Warminski 2024-06-22, 22:54 37.31.*.*
Jeśli chcesz z gardła kurz wypłukać tu każdy wskaże ci drogę, w bok od przystanku PeKaeSu w prawo od drogi asfaltowej. Kuszą napisy ołówkiem kopiowym na drzwiach - od dziesiątej otwarte. Dziś polecamy kotlet mielony i lokal kategorii czwartej. Lej się chmielu lej się chmielu nieś muzyko po bukowym lesie, panna Petronela ma w oczach dwa nieba z nowej beczki nam lata przyniesie.
zimowe opowiesci 2024-06-28, 00:07 37.31.*.*
@Lidzbark Warminski:  Rozkwitały pąki białym chujom ( białych róż) . Wróć Jasienku z tej wojenki wróć. Wróć ucałuj jak za dawnych lat bywało. Dam ci za to na chuj - róży najpiękniejszy kwiat.
zimowe opowiesci 2024-06-27, 21:50 37.31.*.*
@Lidzbark Warminski:  Ponad stepem nieprzejrzana mgła, wiatr w burzanach cichutenko łka. Przyszła zima opadł chujowi ( - róży kwiat ) , poszedł w świat Jasienko zginął za nim ślad. 
zimowe opowiesci 2024-06-26, 03:46 37.31.*.*
@Lidzbark Warminski:  Zdaje się, iż istnieją chujowe ( różne) stopnie adwentyzmu dnia siódmego. Niektórzy z nich są przeciwni praktykowanemu w ich sekcie sobotniemu szabatowi w miejsce niedzieli.
Lidzbark Warminski 2024-06-24, 02:55 37.31.*.*
@Lidzbark Warminski:  . . . , iż fujarka to też oryginalne rękodzieło artystyczne. Fujarki ręcznie robione wytwarzano w chujowych ( różnych) kulturach i z chujowych ( różnych ) materiałów.
Lidzbark Warminski 2024-06-22, 22:25 37.31.*.*
,, Wania, w tym lesie jest na pozycji jeden Fin. Weź dziesięciu ludzi i rozwal mi tego Fina " ,, pif paf , pif paf jeden Fin jest warty tyle co dziesięciu Rosjan" ,, Iwan weź stu ludzi i rozwalcie mi tego Fina" ,, Pif paf pif paf - jeden Fin jest warty więcej od stu Rosjan " ,, Borys idź z tysiącem przeciw temu Finowi" ,, Panie pułkowniku to jest podstęp albowiem Finów w lesie jest dwóch a nie jeden ".
gość 2024-06-22, 15:34 2001:67c:6ec:*:*:*:*:*
gość 2024-06-22, 13:12 31.61.*.*
gość 2024-06-21, 20:50 23.137.*.*
519 za litr w PulTusku xD 2024-06-21, 11:41 46.134.*.*
gość 2024-06-21, 11:35 46.134.*.*
gość 2024-06-21, 11:30 46.134.*.*
gość 2024-06-20, 22:51 83.28.*.*
gość 2024-06-20, 22:37 45.66.*.*
gość 2024-06-20, 11:58 5.184.*.*
gość 2024-06-19, 17:46 31.60.*.*
gość 2024-06-19, 13:23 2a0b:f4c2:2:*:*:*:*:*
gość 2024-06-19, 16:19 *.*.*.*
@gość:  
gość 2024-06-18, 17:52 2001:67c:6ec:*:*:*:*:*
Czeczen 2024-06-20, 11:49 83.28.*.*
@gość:  I tak zarobili...
Lidzbark Warminski 2024-06-18, 17:00 37.31.*.*
Ja jestem górnik z kopalni Bytom i się was pytam, gdzie są pieniądze za węgiel, który wysłaliśmy do Związku Radzieckiego. Następnego dnia: ja jestem górnik z kopalni Sosnowiec i się was pytam, gdzie jest górnik z kopalni Bytom? 
Lidzbark Warminski 2024-06-18, 01:25 37.31.*.*
Powrót kapsuły STARLINER z dwojgiem astronautów NASA, został po raz kolejny przesunięty, Amerykanie wrócą na Ziemię nie wcześniej od 22.06.24. Dodatkowy czas na Międzynarodowej Stacji Kosmicznej pozwoli zespołowi na lepsze przygotowanie się do lotu. W wtorek 18.06.24. NASA przedstawi status lotu i szczegóły ladowania.
gość 2024-06-16, 14:29 77.221.*.*
gość 2024-06-15, 23:00 31.60.*.*
gość 2024-06-15, 20:37 2a03:e600:100:*:*:*:*:*
gość 2024-06-15, 14:06 107.189.*.*