Imieniny: Eustachego, Helmuta
Data dodania: 2010-03-01 09:16

Iwona Starczewska

Złej passy ciąg dalszy

Kibice Travelandu przywykli już do porażek zespołu. Tym razem olsztynian, grających przed własną publicznością, pokonali gdańszczanie.

Traveland stracił szansę na przystąpienie do play-off z dobrej pozycji w tabeli. Po kolejnej porażce olsztynianie spadli na 6 pozycję w tabeli. Mimo, że na początku spotkania prowadzili gospodarze, akademicy nie dali za wygraną, dogonili swoich rywali. Przed przerwą gdańszczanie zdołali zmniejszyć stratę do dwóch trafień. Drugą połowę olsztynianie rozpoczęli z nową energią utrzymując niewielkie prowadzenie. Nie udało im się jednak przełamać złej passy. Akademicy zaczęli skutecznie bronić i efektywnie kończyć swoje akcje. W 51. minucie AZS prowadził 31:24 i już nie oddał wygranej gospodarzom. Ostatecznie Traveland przegrał trzema bramkami.

Traveland Olsztyn - AZS AWFiS Gdańsk 30:33 (14:12)

Traveland: Wolański, Sokołowski - Urbanowicz 5, Bartczak 4, Malewski 2, Boneczko 5, Kłosowski 5, Frelek 1, Ćwikliński 5, Masiak 2, Krawczyk 1, Zyśk, Kopyciński, Żelazek, Szymkowiak.
AZS AWFiS: Zimakowski, Pieńczewski - Fogler 3, Kostrzewa 9, Marciniak 4, Chrapkowski 3, Sulej 2, Bednarek 2, Wysokiński 3, Olęcki 2, Ringwelski 5, Jankowski, Woynowski, Pilch, Suwisz.

Źródło: własne/travelandspolem