Zaginął senior z Dobrego Miasta. Może przebywać w Olsztynie

Zaginął senior z Dobrego Miasta. Może przebywać w Olsztynie
Zaginął Jan Zboch z Dobrego Miasta. Może przebywać w Olsztynie
Fot. KMP Olsztyn

68-letni Jan Zboch już od kilku miesięcy nie daje znaków życia. Policjanci z Dobrego Miasta ustalili, że mężczyzna może przebywać w województwie mazowieckiem, ale również na terenie Olsztyna lub powiatu olsztyńskiego.

Funkcjonariusze policji już od kilku miesięcy poszukują zaginionego 68-latka.

Informacje o zaginięciu policjanci otrzymali od syna 68-latka a jego ostatni kontakt z rodziną był w formie telefonicznej w 2016 roku. Z policyjnych ustaleń wynika, że zaginiony może przebywać w Warszawie oraz Płocku. Funkcjonariusze nie wkluczają jego pobytu również na terenie Olsztyna i powiatu olsztyńskiego – powiedział Andrzej Jurkun z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie.

Policjanci z Dobrego Miasta przedstawili rysopis zaginionego: Jan Zboch jest szczupłej budowy ciała, wzrost w przedziale 175-180 cm i nie ma zarostu – w przeszłości nosił wąsy.

Wszelkie informacje o miejscu pobytu mężczyzny można przekazać osobiście do jednostki prowadzącej poszukiwania tj. Komisariatu Policji w Dobrym Mieście przy ul. Plac 1-go Sierpnia 1, telefonicznie pod nr 47 73 119 31, mailowo: dyzurny.dobre-miasto@olsztyn.ol.policja.gov.pl lub dzwoniąc pod nr alarmowy 112.

 

Źródło: własne / KMP Olsztyn

Galeria

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz