Zaginął 35-letni Bartłomiej Pietrulewicz

Zaginął 35-letni Bartłomiej Pietrulewicz
KMP Olsztyn
Fot. Zaginiony Bartłomiej Pietrulewicz

Policjanci oraz rodzina poszukują Bartłomieja Pietrulewicza, mieszkańca Dobrego Miasta. Mężczyzna wyszedł z mieszkania 15 lipca i do tej pory nie wrócił ani nie nawiązał kontaktu z najbliższymi.

Zaginięcie Bartłomieja Pietrulewicza zgłosił ojciec mężczyzny. 35-latek 15 lipca opuścił mieszkanie i do tej pory nie wrócił ani nie skontaktował się z rodziną. Z ustaleń policji wynika, że po raz ostatni był widziany 18 lipca około godz. 9 w rejonie al. Wojska Polskiego w Olsztynie.

Najbliżsi mężczyzny przyznali, że już wcześniej 35-latkowi zdarzało się opuszczać dom na dłuższy czas, ale nie informowano o tym policji.

Bartłomiej Pietrulewicz ma średnią budowę ciała, 178 cm wzrostu i ciemny zarost na twarzy. Jego znakiem charakterystycznym są blizny w okolicach czoła. W dniu zaginięcia ubrany był w krótkie jeansowe spodenki koloru jasnego i czarną koszulkę na krótki rękaw. Mógł mieć na sobie również szarą bluzę zakładaną przez głowę, szare buty sportowe z białą podeszwą. Zaginiony nie ma przy sobie dokumentów i telefonu komórkowego.

Każdy, kto może pomóc w tej sprawie, proszony jest o kontakt z komisariatem policji w Dobrym Mieście przy ul. Plac 1-go Sierpnia 1. Można także zadzwinić pod numer tel. 47 73119 31 albo 112 lub wysłać maila na adres: dyzurny.dobre-miasto@olsztyn.ol.policja.gov.pl.

Źródło: własne/KMP Olsztyn

Galeria

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz