Trwa nasz wiosenny konkurs, którego celem jest zachęcenie Was do fotografowania pierwszych oznak budzącej się do życia natury, a przy tym do miłego spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu.
reklama
''Wiosna idzie!'' - to nasze założenie, które potwierdzacie codziennie przesyłąjąc nam kolejne, piękne zdjęcia wiosny Waszymi oczami. Jednej z naszych czytelniczek udało się sfotografować nadchodzącą wiosnę...dosłownie:)
Na inne - równie trafne - oznaki nadchodzącej wiosny natrafiła podczas spaceru kolejna uczestniczka naszego konkursu.
A jak wiosnę widzą inni, nasi czytelnicy? Zobaczcie sami!
Przypominamy, najciekawsze zdjęcia nadchodzącej wiosny, którymi postanowicie się z nami podzielić zostaną nagrodzone!
Do wygrania:
- Karnet na siłownię Body Perfect
- Voucher na kolację dla 2 osób w Restauracji Wileńskiej
- 10 kuponów na profesjonalny makijaż w Salonie Douglas
A ponadto - wszyscy uczestnicy konkursu otrzymają kody rabatowe do wykorzystania w Empik foto!
Aby wygrać, którąś z nagród należy wysłać na adres [email protected] do 21 marca zdjęcie pierwszych oznak wiosny!
Komentarze (0)
Dodaj swój komentarz