Uwaga, kierowcy! Szykują się kolejne zmiany na ul. Jagiellońskiej [SCHEMAT]

Uwaga, kierowcy! Szykują się kolejne zmiany na ul. Jagiellońskiej [SCHEMAT]
Dziś w nocy zostaną wprowadzone kolejne zmiany w organizacji ruchu na ul. Jagiellońskiej

Dziś w nocy na ul. Jagiellońskiej w Olsztynie zostaną wprowadzone kolejne zmiany w organizacji ruchu. Zamknięta zostanie część jezdni przy Tesco, ale zostanie udostępniony jeden pas w kierunku centrum.

W nocy ze środy na czwartek (16-17 października) zostanie wprowadzona nowa organizacja ruchu na ul. Jagiellońskiej. Wykonawca przebudowy przechodzi do trzeciego etapu praco, w związku z tym kierowcy muszą przygotować się na kolejne zmiany.

Udostępniony zostanie jeden pas ruchu ul. Jagiellońskiej w kierunku do centrum oraz skrzyżowania z ul. Wrocławską - od strony Garnizonowego Węzła Łączności Wojska Polskiego. Z kolei zamknięta zostanie część ul. Jagiellońskiej w pobliżu Tesco. Z ruchu zostanie wyłączone także skrzyżowanie z ul. Wrocławską.

Przypomnijmy, w ramach remontu powstaną nowe chodniki i ścieżki rowerowe po obu stronach jezdni, a dwie zatoki autobusowe zostaną wyposażone w tablice informacji pasażerskiej, monitoring i biletomaty. Rozbudowana zostanie również sieć kanalizacji deszczowej, a oświetlenie i kolidujące ze sobą podziemne i nadziemne urządzenia sieci będą przebudowane.

Źródło: własne/ZDZiT

Galeria

Komentarze (2)

Dodaj swój komentarz

  • bleh 2019-10-16 14:54:52 88.156.*.*
    A te dziury zasypane piachem na skrzyżowaniu Jagiellońska - Poprzeczna zostaną do następnego etapu?
    Odpowiedz Oceń: 3 0 Zgłoś treść