Uratuj swoje wakacje! Zaproszenie od Ale Zebra Olsztyn

Uratuj swoje wakacje! Zaproszenie od Ale Zebra Olsztyn
Fot. Materiały partnera

Lato w mieście nie musi być nudne! Zobaczcie jakie promocje przygotowała do Was Ale Zebra. To świetne miejsce, gdzie nie tylko dobrze zjecie czy spróbujecie wyśmienitych drinków, ale także pogracie na automatach, laser tag czy doświadczycie gier z użyciem oculusów w strefie wirtualnej rzeczywistości.

Dla kogo jest Ale Zebra? W dzień dla rodzin i młodzieży, wieczorem dla przyjaciół i znajomych.

Co to jest centrum rozrywki? To miejsce łączące wiele atrakcji, do aktywnego ale i luźnego spędzania czasu.

Bezpieczna zabawa na olsztyńskiej starówce

W trosce o dobro wszystkich gości, Ale Zebra wprowadziła procedury Ale Bezpiecznie. Kilka razy dziennie przeprowadzana jest dezynfekcja maszyn i sprzętów, a goście mają do swojej dyspozycji pojemniki z płynem dezynfekującym. Zapewniono również duże przestrzenie w każdej strefie.

Odlotowa rozrywka bez względu na wiek

W takich warunkach można bez przeszkód oddać się niezapomnianej zabawie! Przez całe wakacje czekają na Was świetne promocje. Już od 49zł/os można przez 3h bez limitu grać w laserowy paintball, na konsoli, a także korzystać ze strefy VR. Dodatkowo do każdego biletu dostajecie 25 żetonów na automaty w PREZENCIE. Ale to nie koniec dobrych wiadomości! W pakiecie za 99zł/os przez 3h można korzystać z w/w atrakcji, ale także zjeść pizzę i zamówić napoje, a liczba gratisowych żetonów rośnie aż do 45.

Odpoczynek w ogródku

Po tak intensywnej zabawie, warto trochę odpocząć. Na gości czeka duży ogródek, w którym bez przeszkód można zjeść m.in. chrupiącą pizzę, wrapy, letnie smoothie czy orzeźwiające drinki. O kultowej, autorskiej recepturze Eweliny Kardacz dowodzącej stadem, "Desperadosicie" nie trzeba nikomu przypominać.

Ale Zebra to wyjątkowe miejsce na mapie Olsztyna, w którym bez względu na wiek czy pogodę, każdy znajdzie coś dla siebie. Tak można spędzać każde wakacje! Więcej informacji o atrakcjach znajdziecie na stronie olsztyn.alezebra.pl.

Artykuł sponsorowany

Galeria
Tagi: Ale Zebra

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz