Ukradł rower na Bałtyckiej i uciekał przez las miejski. Tam czekali już policjanci

Olsztyńscy policjanci zatrzymali podejrzewanego o kradzież roweru 32-latka. Mężczyzna ukradł rower spod sklepu przy ul. Bałtyckiej, a następnie uciekał przez las miejski.  

Dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie przyjął zgłoszenie o kradzieży roweru spod jednego ze sklepów przy ulicy Bałtyckiej. Mężczyzna jednośladem uciekał w kierunku lasu miejskiego. Policjanci, na podstawie podanego przez świadka rysopisu sprawcy, natychmiast przystąpili do poszukiwań ''rowerzysty''.

Zauważyli podejrzanego na alei Wojska Polskiego i postanowili poczekać na złodzieja przy wyjeździe z lasu miejskiego.

Mieszkaniec Olsztyna został zatrzymany i przewieziony do policyjnego aresztu. Teraz odpowie za kradzież roweru oraz za jazdę w stanie nietrzeźwości. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KMP Olsztyn

Komentarze (2)

Dodaj swój komentarz

  • olsztynianka2017 2017-07-05 13:57:55 88.156.*.*
    Brawo policja!!!
    Odpowiedz Oceń: 2 0 Zgłoś treść
  • Ryszard Ochódzki 2017-07-05 13:06:14 94.254.*.*
    Brzydzę się takimi gnojkami, którzy zakłócają życie normalnym ludziom. Ktoś przyjechał do sklepu rowerem, a taki bałwan w chwilę musiał podjąć decyzję o kradzieży - czyli był na to nastawiony i ma to we krwi. Dlatego GRATULUJĘ POLICJI wychwycenia tego rzezimieszka. Jednego w mieście mniej i sygnał dla innych takich typków. Brawo!
    Odpowiedz Oceń: 5 0 Zgłoś treść