Rozkład jazdy MPK Ogłoszenia Katalog firm Otwarte Dane Imprezy w Olsztynie Dodaj raport Zaloguj się Menu
Na skróty
18.08.2026 Bronisława, Heleny, Ilony Pogoda 13/18

Volkswagen zderzył się z tramwajem. Utrudnienia na ulicy Tuwima [ZDJĘCIA]

Redakcja ·
Volkswagen zderzył się z tramwajem. Utrudnienia na ulicy Tuwima [ZDJĘCIA]
Uszkodzony tramwaj po zderzeniu z samochodem na ulicy Tuwima w OlsztynieFot. KMP Olsztyn

Kilka minut przed godziną 15 na ulicy Tuwima w Olsztynie 60-letni kierowca volkswagena wymusił pierwszeństwo i zderzył się z przejeżdżającym tramwajem.

reklama

Do zdarzenia doszło kilka minut przed godziną 15 na ulicy Tuwima w Olsztynie. 60-letni kierowca samochodu marki volkswagen podczas włączania się do ruchu wymusił pierwszeństwo i zderzył się z przejeżdżającym tramwajem linii nr 3. Chodź kolizja wyglądała dość groźnie - nikt nie został ranny.

Kierowca volkswagena polo oraz motorniczy byli trzeźwi.

Źródło: własne, KMP Olsztyn

Galeria

Komentarze (1)


  • Zygmunt Z 2018-10-20 09:28
    Teoretycznie mogę zrozumieć iż można nie widzieć pieszego czy zwierzęcia....ale tramwaju ? Już nie wspomnę o rowerzystach których potrącenia stały się w Polsce tak częste jak kot na ulicy. Prawda jest brutalna. Nie ma żadnych testów które eliminowałyby ludzi którzy nie powinni być kierowcami.
    Odpowiedz 8 5

Proponowane artykuły