Dziś to z całą pewnością będzie gorący wtorek w Stomilu. W południe Rada Nadzorcza spotyka się z właścicielem klubu oraz zarządem, następnie odpowiednio o godzinie 14 i 15 zarząd będzie rozmawiał z trenerem oraz dyrektorem sportowym.
- Rozmawiałem z kibicami po meczu z Mazovią i deklarują, że chcieliby aby zarząd nie zmieniał się - przyznał w studiu prezes Burza.
Zaznaczył także, że wielu piłkarzy ma nadal obowiązujące kontrakty, a kilku chce opuścić olsztyński zespół.
Jakie jeszcze inne sprawy zostały poruszone podczas rozmowy? Zapraszamy do zapoznania się z wywiadem wideo.










Komentarze (0)
Dodaj swój komentarz