Dziś jest: 23.07.2024
Imieniny: Bogny, Brygidy, Stwosza
Data dodania: 2024-06-19 13:08

Redakcja

Świetna dyspozycja Jagielloni Białystok

Świetna dyspozycja Jagielloni Białystok
Zdjęcie ilustracyjne
Fot. Freepik

Piłkarskie rozgrywki w Polsce zawsze dostarczają wiele emocji. Co roku, osiemnaście drużyn staje do rywalizacji o tytuł mistrza Polski. Naturalnie, wiele drużyn od początku jest mocnym faworytem do zdobycia tytułu, jednak nigdy nie brakuje niespodzianek. W tym sezonie za taką uchodzić może bez wątpienia Jagiellonia Białystok, która spisuje się dotychczas wręcz fenomenalnie.

reklama

Twierdza Białystok

W świecie piłki nożnej, często pada stwierdzenie, że jakieś miasto, tudzież stadion, jest twierdzą. Oznacza to, że przeciwnicy, którzy przyjeżdżają na ten obiekt, mają duże kłopoty, aby odnieść na nim zwycięstwo. W tym roku, za taką twierdzę można uznać właśnie Białystok. Zawodnicy Jagielloni dotychczas nie przegrali ani jednego spotkania na własnym terenie, co jest naprawdę imponującym rezultatem.

Wysoka forma Jagielloni sprawia, że kibice bardzo chętnie śledzą jej mls tabela. Nic dziwnego, ponieważ tak świetnie grającą drużynę, aż chce się oglądać. Co prawda mówi się, że nic nie może wiecznie trwać, ale pozostaje mieć nadzieję, że wspaniała dyspozycja drużyny z Białegostoku będzie trwała jak najdłużej.

Gorsze mecze wyjazdowe

Zdecydowanie słabiej ekipa z Białegostoku radzi sobie w meczach na wyjazdach. Trzeba jednak odnotować, że jedyne porażki w tym sezonie, zaliczyła ona z naprawdę topowymi drużynami. Mowa tutaj o takich ekipach jak Raków Częstochowa, Pogoń Szczecin, czy Śląsk Wrocław. Nie ma zatem powodów do wstydu. Jeżeli jednak Jagiellonia mierzy w tym sezonie wysoko, to musi pokonywać przeciwników, niezależnie od ich klasy sportowej.

Perspektywa na resztę sezonu

Bardzo dobre rezultaty na swoim obiekcie sprawiają, że kibice Jagielloni Białystok coraz bardziej optymistycznie patrzą w przyszłość. Zdecydowanie jest jeszcze zbyt wcześnie, aby myśleć o potencjalnym mistrzostwie Polski. Mimo to, kibice drużyny z Białegostoku najpewniej po cichu zaczynają mieć nadzieję. Naturalnie nie jest to możliwe, ale z pewnością to piekielnie trudne zadanie. Jeżeli jednak Jagiellonia utrzyma swoje tempo, a Białystok pozostanie twierdzą, to z pewnością stanie się to realne.

* * *

Obstawianie zakładów bukmacherskich niesie ze sobą ryzyko uzależnienia. Pamiętaj, że nie może być sposobem na życie. W Polsce korzystanie z usług nielegalnych bukmacherów jest zabronione, możesz grać wyłącznie u tych operatorów, którzy posiadają zezwolenie Ministerstwa Finansów.

Zakaz wstępu na stronę internetową i udział w grze hazardowej dla osób poniżej 18 roku życia.

Artykuł sponsorowany

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz


www.autoczescionline24.pl