Dziś jest: 21.04.2024
Imieniny: Anzelma, Bartosza
Data dodania: 2023-12-06 11:42

Redakcja

Świąteczny Bazarek Dzieci w Centrum Kulturalno-Bibliotecznym w Barczewie

Świąteczny Bazarek Dzieci w Centrum Kulturalno-Bibliotecznym w Barczewie
Barczewo zaprasza na „Świąteczny Bazarek Dzieci”
Fot. Gmina Barczewo

Ponieważ sezon świąteczny jest tuż za rogiem, Barczewo zaprasza do wzięcia udziału w „Świątecznym Bazarku Dzieci”! W tym roku organizatorzy dodają uroczy akcent do świątecznego czasu, zwracając uwagę na kreatywność i ducha przedsiębiorczości młodych ludzi. Zapraszane są dzieci w każdym wieku do zostania sprzedawcami na świątecznym wydarzeniu.  

reklama

Szczegóły wydarzenia:

Data: 10.12.2023
Godzina: 12.00-16.00
Lokalizacja: Centrum Kulturalno-Biblioteczne w Barczewie, sala konferencyjna

Czego się spodziewać:

 • Wesoła, świąteczna atmosfera przepełniona wakacyjną radością.
 • Rozrywka na żywo, śpiewanie kolęd, a może nawet wizyta samego Świętego Mikołaja!
 • Możliwości dla młodych sprzedawców by sprzedać, wymienić lub kupić zabawki, gry, książki, artykuły szkolne, ubrania;
 • Możliwości dla młodych rękodzielników, miłośników np. własnych wypieków, by podzielić się swoją pasją i zarobić na własnoręcznych wyrobach;
 • Możliwość dla wszystkich klientów, w każdym wieku, by kupić sobie lub komuś prezent, wspomóc młodych przedsiębiorców i wspaniale się bawić;
 • Miejsce dla młodego przedsiębiorcy (stolik i krzesełko);
 • Wspólne ubieranie choinki;

Organizatorzy wzywają młodych przedsiębiorców. Wydarzenie ma na celu pielęgnowanie kreatywności i zachęcanie młodych umysłów do odkrywania swojego potencjału w zakresie przedsiębiorczości. Jeśli Twoje dziecko ma pasję do rękodzieła, pieczenia, interesuje je handel swoimi zbiorami lub ma inny talent, którym chciałby się podzielić, zapraszamy je do wzięcia udziału i zostania sprzedawcą na Świątecznym Bazarku Dzieci. Niezależnie od tego, czy są to zabawki, z których wyrośli, ręcznie robione ozdoby, pyszne smakołyki, czy świąteczne kreacje, zapraszamy ich do założenia własnego stoiska i wzięcia udziału w tym magicznym wydarzeniu - wyjaśniają organizatorzy. 

Warto przejrzeć szafę, szuflady biurka, pudła z zabawkami, grami, książkami, szkolnymi przyborami i wystawić na sprzedaż lub na wymianę. Można przynieść ciuchy, hulajnogę, rolki, za małe korki – co tylko się nadaje, by jeszcze się przydać komuś innemu.

Aby zarezerwować miejsce na stoisko swojego dziecka, napisz e-mail na adres: [email protected] i podaj następujące szczegóły:

 • Imię dziecka
 • Wiek
 • Rodzaj sprzedawanego produktu/usługi
 • Wszelkie specjalne wymagania lub prośby

Organizatorzy zachęcają do rozpowszechniania informacji o bazarku. - Nie wahaj się udostępnić tego zaproszenia znajomym, rodzinie i sąsiadom, którzy mogą być zainteresowani dołączeniem do wydarzenia. Im nas więcej tym lepiej!  Sprawmy, aby ten „Świąteczny Bazarek Dzieci” był niezapomnianym przeżyciem dla naszej społeczności i wizytówką niesamowitych talentów, jakie posiadają nasze dzieci. Czekamy na Ciebie!

Centrum Kulturalno-Biblioteczne w Barczewie składa wszystkim najserdeczniejsze życzenia świąteczne.

P.S. Powierzchnia CK-B jest ograniczona, więc warto się śpieszyć. 

Źródło: CK-B w Barczewie

Galeria

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz


www.autoczescionline24.pl