Dziś jest: 28.05.2024
Imieniny: Jaromira, Justa, Justyny
Data dodania: 2024-04-04 09:49

Redakcja

Śmierć w przyczepie. Tragiczny pożar pod Ostródą [ZDJĘCIA]

Śmierć w przyczepie. Tragiczny pożar pod Ostródą [ZDJĘCIA]
Tragiczny pożar na Mazurach. Zginął 64-latek, prawdopodobnie, dozorca terenu
Fot. KP PSP Ostróda / Facebook

W nocy ze środy na czwartek (3/4 kwietnia) strażacy interweniowali w Samborowie pod Ostródą. Doszło tam do pożaru przyczepy kempingowej, w której znajdował się mężczyzna. 

reklama

W środę (3 kwietnia) o godzinie 23:20 strażacy w Ostródzie przyjęli zgłoszenie o pożarze przyczepy kempingowej znajdującej się przy bocznicy kolejowej na ul. Zatorze w Samborowie (powiat ostródzki). Ze zgłoszenia wynikało, że w środku może znajdować się człowiek.

Na miejsce zadysponowano samochody z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Ostródzie oraz Ochotniczej Straży Pożarnej w Samborowie.

Strażacy zastali rozwinięty pożar przyczepy kempingowej oraz samochodu osobowego stojącego obok. Podali dwa prądy wody w natarciu na pożar. Niestety potwierdzono informację, że w środku przyczepy kempingowej znajdował się mężczyzna, który w wyniku obrażeń poniósł śmierć na miejscu.

W trakcie działań strażacy z palącej się przyczepy wynieśli 4 butle z gazem propan-butan, które wskutek pożaru miały podwyższoną temperaturę i stwarzały zagrożenie wybuchem. Butle zostały schłodzone, a następnie zabezpieczone.

Jak ustalił Super Express, w przyczepie znaleziono ciało 64-letniego mężczyzny. Możliwe, że przyczepa była ustawiona dla osoby, która dozorowała pobliski teren. - Ze wstępnych ustaleń wynika, że przyczepa była ogrzewana piecykiem zasilanym gazem. Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają wszystkie okoliczności tego tragicznego w skutkach zdarzenia - przekazała sierż. Paulina Śliwińska z Komendy Powiatowej Policji w Ostródzie.

Źródło: KP PSP w Ostródzie / Własne

Galeria

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz


www.autoczescionline24.pl