Są wyniki sekcji zwłok Piotra Woźniaka-Staraka. Był pijany

Są wyniki sekcji zwłok Piotra Woźniaka-Staraka. Był pijany
Piotr Woźniak-Starak z żoną, Agnieszką
Fot. Instagram/aga_wozniak_starak

Są już wyniki sekcji zwłok Piotra Woźniaka-Staraka. Wynika z nich, że przyczyną zgonu była ostra niewydolność krążeniowo-oddechowa. Wyszło też na jaw, że producent filmowy był pijany.

Prokuratura Okręgowa w Olsztynie dziś rano poinformowała, że posiada już wyniki sekcji zwłok Piotra Woźniaka-Staraka, który zginął 18 sierpnia podczas wypadku na jeziorze Kisajno. Sprawozdanie uzyskano z Zakładu Medycyny Sądowej Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku.

- Przyczyną zgonu była ostra niewydolność krążeniowo-oddechowa będąca następstwem masywnego urazu czaszkowo-mózgowego, w wyniku działania narzędzia ostrokrawędzistego. Rozmieszczenie i cechy morfologiczne ran wskazują, że najprawdopodobniej powstały one w wyniku zadziałania śruby napędowej łodzi motorowej – informuje Krzysztof Stodolny, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Olsztynie.

Dodatkowo okazało się, że producent filmowy podczas wypadku był nietrzeźwy.

- Badania chemiczne krwi zmarłego wykazały obecność 1,7 promila alkoholu etylowego, zaś badania chemiczne moczu wykazały obecność 2,4 promila alkoholu etylowego – wyjaśnia Krzysztof Stodolny.

Przypomnijmy, do wypadku motorówki, na której przebywał Piotr Woźniak-Starak z 27-letnią kobietą z Łodzi, doszło na jeziorze Kisajno. Kobieta zdołała samodzielnie dopłynąć do brzegu. 22 sierpnia, wyłowiono z jeziora ciało. Kilka godzin później prokurator potwierdził, że należy ono do Piotra Woźniaka-Staraka.

Komentarze (1)

Dodaj swój komentarz

  • Osiołek Czesio 2019-09-26 20:04:48 82.160.*.*
    Tak kończą pijaczyny.
    Odpowiedz Przenieś Oceń: 0 1