Dziś jest: 24.06.2024
Imieniny: Danuty, Jana
Data dodania: 2024-06-06 14:07

Redakcja

Ruszyła sprzedaż biletów na X Rodzinny Piknik Lotniczy w Gryźlinach!

Ruszyła sprzedaż biletów na X Rodzinny Piknik Lotniczy w Gryźlinach!
Ruszyła sprzedaż biletów na lipcowy piknik lotniczy w Gryźlinach
Fot. materiały organizatora

Tego nie można przegapić! Już dziś warto zarezerwować sobie 6 i 7 lipca 2024 roku na spektakularne i ekscytujące podniebne wydarzenie w Gryźlinach. W programie samoloty odrzutowe, pokazy wieczorne z pirotechniką i flarami, ewolucje najlepszych pilotów akrobacyjnych, pokaz laserowy z muzyką, fiesta balonowa i wiele innych atrakcji w powietrzu i na ziemi. Właśnie ruszyła sprzedaż biletów i karnetów na X Rodzinn Piknik Lotniczy w Gryźlinach.

reklama

Podobnie jak to miało miejsce w ubiegłym roku internetowa sprzedaż biletów prowadzona jest wspólnie z platformą Tobilet.pl. Bilety można kupować TUTAJ.

- Zakup biletów elektronicznych przez internet jest bardzo prosty i intuicyjny. Przede wszystkim gwarantuje, że nie trzeba będzie w dniu Pikniku stać w kolejce do kasy – mówi Adam Sternicki, prezes Spółki Fotowoltaika Gryźliny, główny organizator imprezy. – Choć oczywiście zrobimy wszystko, aby punktów kasowych było jak najwięcej, żeby rozładować tłok - dodaje.

Organizatorzy przewidzieli dla widzów mnóstwo atrakcji lotniczych, ale również pozalotniczych. W programie znajdują się m.in.

 • pokazy mistrzów akrobacji samolotowej,
 • samoloty odrzutowe Wojska Polskiego,
 • pokaz wieczorny formacji ANBO z pirotechnika i flarami,
 • odrzutowce historyczne,
 • pokaz laserowy z muzyką,
 • fiesta balonowa i wieczorny pokaz balonów,
 • samoloty zabytkowe, ultralekkie, zrzut bomby wodnej, loty widokowe.

A to tylko część atrakcji. Dużo będzie działo się również na ziemi. W programie: olbrzymia Strefa Rodzinnej Rozrywki z dmuchańcami, wystawa nowoczesnego sprzętu Wojska Polskiego, strefa handlowo-wystawiennicza, strefa gastronomiczna, food trucki i browary lokalne.

Karnety:

- karnet rodzinny dwudniowy – 90 zł (przysługuje dwóm osobom dorosłym i dowolnej liczbie towarzyszących dzieci do 18 roku życia – z tym, że dla każdego dziecka trzeba zakupić bilety za 0 zł),
- karnet dla osoby dorosłej dwudniowy – 60 zł (gdy osoba ta chce wejść z dzieckiem do 18 roku życia, to dla dziecka trzeba zakupić bilet za o zł).

Bilety:

- bilet jednodniowy rodzinny – 60 zł (przysługuje dwóm osobom dorosłym i dowolnej liczbie towarzyszących dzieci do 18 roku życia – z tym, że dla każdego dziecka trzeba zakupić bilety za 0 zł),
- bilet jednodniowy dla osoby dorosłej – 40 zł (gdy osoba ta chce wejść z dzieckiem do 18 roku życia, to dla dziecka trzeba zakupić bilet za o zł).

Bilety i karnety dla dzieci w wieku do 18 lat są darmowe, ale trzeba je wydrukować bądź przygotować w wersji elektronicznej np. w smartfonie do sprawdzenia czytnikiem przy wejściu.

Ważna informacja! W cenie biletu/karnetu jest korzystanie bez ograniczeń przez najmłodszych z olbrzymiego Miasteczka Rozrywki, miejsce parkingowe dla jednego samochodu, a także wejście do mobilnej Kortosfery, czy udział w animacjach w nadmuchanej czaszy balonu. 

Galeria

Komentarze (1)

Dodaj swój komentarz

 • Nie stać mnie na bil 2024-06-07 08:22:36 79.191.*.*
  ,miłej zabawy!
  Odpowiedz Przenieś Oceń: 4 1

www.autoczescionline24.pl