Rusza kolejny muzyczny festiwal w Ostródzie!

Już w najbliższą sobotę w Ostródzie odbędzie się XV Ogólnopolski Festiwal Muzyki Tanecznej. Na terenie Białych Koszar wystąpi ponad 30 najpopularniejszych zespołów w Polsce. Gwiazdą wieczoru będzie Haddaway.

Festiwal Muzyki Tanecznej w Ostródzie to jedna z największych imprez festiwalowych w Polsce, gromadzi corocznie tysiące fanów muzyki tanecznej, oraz topowe gwiazdy. W tym roku wystąpi 30 zespołów ,a wśród nich: Boys, Akcent, Focus, Junior, Factor, Toples, Maxel oraz zwycięzcy ubiegłorocznych festiwali — grupa Classic.

Każdego roku jednym z głównych punktów programu jest występ światowej gwiazdy muzyki dyskotekowej. W poprzednich latach na scenie w Ostródzie grali: Boney M, Bad Boys Blue, Thomas Anders z Modern Talking i Savage. W tym roku organizatorzy zaprosili znanego z hitu „What is Love” Alexandra Nestora czyli Haddaway.

Imprezę poprowadzi znany showman Konjo.

W imieniu organizatorów zapraszamy wszystkich 31 lipca na teren Białych Koszar w Ostródzie (ul. Czarneckiego 28),  godz. 18.00 – 01.00

Fanów muzyki danc, zachęcamy do obejrzenia zdjęć z poprzedniego roku!

fot. Tomasz Grabowsk, Grzegorz Grabowski

Komentarze (1)

Dodaj swój komentarz

  • Loo Loo 2010-08-07 06:55:37 88.199.*.*
    Boys to dla mnie najlepszy zespół na świecie!!! Kiedy w końcu będę go mogła zobaczyć w Olsztynie? Bardzo proszę osoby zajmujące się koncertami w naszym mieście,żeby zaprosiły do nas Marcina Millera i spółkę.Zobaczylibyście wtedy przy jakiej muzyce ludzie się dobrze bawią.
    Odpowiedz Przenieś Oceń: 0 0