Przeszedł przez przejście na czerwonym świetle bez maseczki, wylądował w... izbie wytrzeźwień

Przeszedł przez przejście na czerwonym świetle bez maseczki, wylądował w... izbie wytrzeźwień
Zdjęcie ilustracyjne
Fot. Artur Szczepański / Olsztyn.com.pl

20-letni olsztynianin przeszedł na drugą stronę na czerwonym świetle, w dodatku nie miał na twarzy maseczki. Zauważyli to policjanci, którzy zatrzymali młodego mężczyznę. Okazało się, że był on kompletnie pijany, w związku z tym wylądował w izbie wytrzeźwień.

W niedzielę w rejonie ul. Niepodległości policjanci zauważyli mężczyznę, który przeszedł przez przejście dla pieszych na czerwonym świetle. Dodatkowo 20-latek nie miał maseczki. Olsztynianin na widok patrolu zaczął uciekać. Jednak pościg nie trwał zbyt długo, bo po przebiegnięciu 200 metrów 20-latek został obezwładniony i zatrzymany.

W trakcie policyjnych czynności mężczyzna lekceważąco odnosił się do obowiązujących przepisów i był agresywny. Z uwagi na zagrożenie dla samego siebie, policjanci zdecydowali, że 20-latek powinien ochłonąć w izbie wytrzeźwień.

Olsztynianin wkrótce stanie przed sądem, gdzie będzie się tłumaczyć z z niestosowania się do reżimu sanitarnego, przechodzenia przez jezdnię na czerwonym świetle oraz z niewykonywania poleceń funkcjonariuszy.

Komentarze (11)

Dodaj swój komentarz