Do zdarzenia doszło około godziny 7.00 w okolicy dworca. Ogień pojawił się w jednym z autobusów dalekobieżnych. Na szczęście strażakom udało się opanować sytuację i nikomu nic się nie stało.
Strażacy i pracujący na miejscu policjanci badają przyczyny zdarzenia.










Komentarze (3)
Dodaj swój komentarz