Poszukują zaginionej 15-latki

Policjanci poszukują 15-letniej Olgi Dragun. Mieszkanka Kętrzyna 13 października wyszła z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej nie powróciła. Nie nawiązała również kontaktu z rodzicami.

Dziewczynka opuściła dom 13 października około godziny 15.00. Od tamtej pory nie ma z nią kontaktu. Nie wiadomo też czy przebywa na terenie Kętrzyna, czy też innego miasta Warmii i Mazur.

Od chwili zgłoszenia zaginięcia policjanci sprawdzają miejsca, gdzie może przebywać 15-latka, sprawdzają dworce PKP oraz PKS, parki rekreacyjne, sprawdzają także, czy dziewczyna nie trafiła do szpitala, a także nawiązali kontakt ze znajomymi dziewczynki.

Wczoraj rodzina zaginionej zgodziła się na publikację jej zdjęcia. Policjanci liczą na to, że mieszkańcy województwa warmińsko-mazurskiego wiedząc jak wygląda dziewczynka pomogą w ustaleniu miejsca jej pobytu. 15-latka może być wszędzie.

Dziewczynka ma 164 centymetry wzrostu, jest szczupła, ma niebieskie oczy i proste blond włosy do ramion. W dniu zaginięcia ubrana była czarne spodnie ''rurki'', turkusową kurtkę i biało-niebieskie buty sportowe.

Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje w tej sprawie, proszone są o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 997, 89 752 92 16 lub osobisty z najbliższą jednostką Policji.

Źródło: KWP Olsztyn

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz