Oryginalna akcja MOK. Masz mniej niż 14 lat? Zgłoś się!

Oryginalna akcja MOK. Masz mniej niż 14 lat? Zgłoś się!
Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie
Fot. Łukasz Kozłowski / Olsztyn.com.pl

Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie przygotował oryginalną akcję. Mogą wziąć w niej udział wyłącznie młodzi ludzie, którzy mają mniej niż 14 lat i są gotowi do prowadzenia vloga o kulturze.

MOK w Olsztynie chce dotrzeć z kulturą do młodych ludzi. W tym celu powstała oryginalna akcja „Młoda Tuba”. Zgłosić sięmogą wyłącznie mlode osoby, które mają nie mniej niż 8 lat, ale nie więcej niż14 lat i chcą prowadzić vloga o tematyce kulturalnej.

- Szukamy człowieka młodego i oblatanego w internetach, który zrobi dla nas vloga o kulturze, swojej kulturze. Niczego nie narzucamy. Nie zamierzamy udawać wyluzowanych nastolatków. Staramy się być na bieżąco z tym, co interesuje dzisiejszych młodziaków, ale być może brzuchy i siwe włosy czasem ograniczają nasze pole widzenia – tłumaczą przedstawiciele MOK-u.

Aby wziąć udział w konkursie, należy wypełnić kartę zgłoszeniową oraz przygotować krótki filmik, w którym znajdą się informacje o autorze oraz zapowiedź tematu, jaki chciałby zaprezentować. Twórca najlepszego wideo zrealizuje cztery kolejne nagrania.

Filmy będą miały długość około 12-15 minut. Pierwsze dwa nagrania należy nagrać do 3 maja, a kolejne do 10 maja i do 17 maja. Będzie je można zobaczyć na stronie internetowej oraz na Facebooku MOK-u.

Zgłoszenia można wysłać na adres animacja@mok.olsztyn.pl do 23 kwietnia. Wyniki zostaną ogłoszone do 26 kwietnia. Kartę zgłoszeniową oraz regulamin można znaleźć TUTAJ.

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz