[OPINIE] Przyklejeni na ulicy – rasiści i faszyści

[OPINIE] Przyklejeni na ulicy – rasiści i faszyści
Kontrowersyjna wlepka z herbem Stomilu Olsztyn
Fot. bolo79

W kilku miejscach w Olsztynie pojawiły się „wlepki” sugerujące, że kibice „Stomilu” stawiają sobie za wzór amerykańską organizację rasistowską Ku Klux Klan oraz ideologię faszystowską.

Na przylepianym rysunku widać postać „hailującą” i ubraną w uniform „ku klux klan”. Na dodatek wszystko ozdobione herbem Stomilu i napisem „Tylko Stomil. Zawsze wierni swojej tradycji”. Wymowa tego „dzieła” jest tak beznadziejnie głupia, że aż się nie chce tego komentować. Ciekawe co na ten temat mają do powiedzenia władze klubu. Bo przecież na „wlepce” pyszni się także herb klubu. Może więc sami kibice Stomilu lub któraś z ich organizacji, stwierdzą jednoznacznie, że to nie ich dzieło, że to prowokacja, oraz że potępiają tego rodzaju wybryki.

Bo jeśli tak się nie stanie to wielu czytelników będzie mogło pomysleć, że nie jesteście „Dumą Warmii” tylko jej wstydem.

Krzysztof Szczepanik

Galeria

Komentarze (87)

Dodaj swój komentarz

  • Agr 2021-01-01 19:42:10 95.160.*.*
    Hahaha marna prowokacje lewackich kmiotów
    Odpowiedz Przenieś Oceń: 15 10
  • Prawylewysrodek 2021-01-01 19:25:22 185.144.*.*
    Stomil to nie faszyści. Herb Stomilu nie ma krzyża celtyckiego. A jak ktoś robi tęczowe wlepki to jest fajny ? To działa w dwie strony. Wy robicie debilne artykuły. Podpisz się imieniem i nazwiskiem " dziennikarzu"
    Odpowiedz Przenieś Oceń: 12 7