Imieniny: Klaudiusza, Marii
Data dodania: 2011-06-06 07:10

Iwona Starczewska

OKS pokonał Motor Lublin

W ostatnimmeczu na własnym boisku OKS 1945 pewnie pokonał drużynę Motor Lublin. Dzięki wygranej biało-niebiescy awansowali na 5 pozycję w tabeli II ligi.

Spotkanie z Motorem Lublin zakończyło się pewnym zwycięstwem olsztynian 4:1. Autorami bramek dla OKS 1945 byli: Krzysztof Filipek '37, Łukasz Suchocki '62, Łukasz Suchocki '75, Paweł Łukasik '88.

Już w 37 minucie meczu, bramkę dla OKS-u zdobył Krzysztof Filipek. Druga część meczu należała do Łukasza Suchockiego. W 62 minucie spotkania Suchocki wpakował piłkę do siatki głową, po kolejnym bardzo dobrym dośrodkowaniu z rzutu rożnego Jakuba Kowalskiego. Dziesięć minut później pokazał już po raz drugi na co go stać – zdobył dla drużyny trzecią bramkę. Cztery minuty po wejściu na boisko potrzebował kolejny napastnik "biało-niebieskich" - Paweł Łukasik, aby pokonać bramkarza Motoru. Honorawą bramkę dla Motoru - w doliczonym czasie gry - zdobył Krystian Wójcik.

Dzięki niedzielnej wygranej z Motorem, OKS 1945 awansował na 5 pozycję w tabeli II ligi.

OKS 1945 Olsztyn - Motor Lublin 4:1 (1:0)

Krzysztof Filipek '37, Łukasz Suchocki '62, Łukasz Suchocki '75, Paweł Łukasik '88 - Krystian Wójcik '90

OKS 1945 Olsztyn: 33. Erwin Sak - 18. Janusz Bucholc, 5. Paweł Baranowski, 23. Arkadiusz Koprucki, 13. Radosław Stefanowicz - 87. Jakub Kowalski (84, 27. Paweł Łukasik), 16. Bartosz Szaraniec, 11. Robert Tunkiewicz (86, 8. Rafał Remisz), 6. Krzysztof Filipek (77, 20. Paweł Alancewicz), 24. Michał Renusz - 22. Eduardo (61, 9. Łukasz Suchocki)

Motor Lublin: Przemysław Mierzwa - Ihor Bortniczuk, Grzegorz Wojdyga, Batata, Grzegorz Krystosiak (52 Ołeksandr Temeriwśkyj) - Łukasz Młynarski, Iwan Dykyj, Przemysław Żmuda, Rafał Niżnik - Piotr Prędota, Marek Fundakowski (61 Krystian Wójcik)

Źródło: oks1945.pl