Nie tylko ''Nóż w wodzie''. Jakie filmy i seriale kręcono na Warmii i Mazurach? [WIDEO]

Nie tylko ''Nóż w wodzie''. Jakie filmy i seriale kręcono na Warmii i Mazurach? [WIDEO]
"Nóż w wodzie" Romana Polańskiego powstawał w rejonie Giżycka
Fot. YouTube

Youtuberzy z kanału „Druga Strona Ekranu” postanowili przyjrzeć się, które filmy i seriale zostały nakręcone na Warmii i Mazurach. Okazuje się, że nasz region pokochali znani i doceniani reżyserzy. Jakie produkcje powstały na naszych terenach?

Agnieszka Patyk i Tomasz Dunowski z kanału „Druga Strona Ekranu” w swoich nagraniach przyglądają się polskim produkcjom filmowym. Głównym aspektem jest lokalizacja filmów czy seriali. W ich filmach ukrytych jest wiele ciekawostek ze świata kinematografii.

W najnowszym odcinku youtuberzy postanowili zająć się filmami i serialami nakręconymi na Warmii i Mazurach. Nie tylko „Nóż w wodzie” Romana Polańskiego, nagrany na jeziorze Kisajno czy „Róża” Wojciecha Samrzowskiego”, kręcona koło Gietrzwałdu, znalazły się na liście.

Przypomnijmy, że w Olsztynie powstało kilka odcinków "Stawki większej niż życie". Kilkanaście dni temu w stolicy Warmii i Mazur kręcono film kryminalny, z kolei w ubiegłym roku odbyły się nagrania do filmu "Jak najdalej stąd". Natomiast w 2017 r. Gietrzwałd zamienił się w plan filmowy produkcji "Cicha noc".

Jakie produkcje jeszcze powstawały na naszych malowniczych terenach? Odpowiedź znajdziecie w poniższym nagraniu.

Komentarze (2)

Dodaj swój komentarz

  • Lucek 2020-01-20 13:25:33 195.82.*.*
    Piękne polskie mini seriale „Lato leśnych ludzi” czy „Akwen Eldorado”!!
    Odpowiedz Oceń: 1 0 Zgłoś treść
  • Rajek 2019-09-20 15:16:10 83.5.*.*
    A ja dodam jeszcze 3 produkcje w naszego regionu, w których statystowałem: "W słońcu i w deszczu" "Pan na Żuławach" oraz "Milioner"
    Odpowiedz Oceń: 1 0 Zgłoś treść