Rozkład jazdy MPK Ogłoszenia Katalog firm Otwarte Dane Imprezy w Olsztynie Dodaj raport Zaloguj się

''Nie pamiętam, po co wsiadłem do auta''

''Nie pamiętam, po co wsiadłem do auta''
Fot. KWP Olsztyn

Tak tłumaczył się pijany kierowca, który stracił panowanie nad kierownicą i uderzył w drzewo. 33-latek miał prawie 1,5 promila alkoholu w organizmie.

reklama

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Biskupcu zostali poinformowani o zdarzeniu drogowym w okolicy miejscowości Kolno. Okazało się że, kierujący osobowym fiatem uderzył w drzewo i nie mógł wydostać się z pojazdu. Służby ratunkowe pomogły zakleszczonemu mężczyźnie wydostać się z samochodu.

Jak się okazało 33-latek był pijany. Badanie na zawartość alkoholu w organizmie wykazało u niego prawie 1,5 promila.

Mężczyzna tłumaczył się policjantom, że nie pamięta kiedy wsiadł do pojazdu, po co i dokąd jechał.

Za spowodowanie kolizji został ukarany mandatem. Nie uniknie również odpowiedzialności za jazdę w stanie nietrzeźwości.

 

Źródło: KWP Olsztyn

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz
Odpowiadasz na komentarz.
Zaloguj się i odblokuj lepsze komentarze. Historia, wyróżnienie i dodatkowe opcje w Twoim profilu. Zaloguj się

Proponowane artykuły