Do zdarzenia doszło dziś około godz. 8. Na obwodnicy Olsztyna, w rejonie węzła Jaroty. Zderzyły się dwa samochody osobowe – kia i audi. Dwie osoby trafiły do szpitala.
Jeden pas ruchu w kierunku Barczewa jest zablokowany. Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia.










Komentarze (0)
Dodaj swój komentarz