A | A | A
Motocykliści opanowali Olsztyn, czyli Motoserce 2012 (filmy i zdjęcia)
W tym roku podobnie jak w latach ubiegłych na Starym Mieście w Olsztynie odbyła się akcja Motoserce. Motocykliści z Olsztyna zebrali się by razem namawiać do oddawania krwi na rzecz dzieci.
reklama










Komentarze (3)
Dodaj swój komentarz