Dziś jest: 27.02.2026
Imieniny: Anastazji, Gabriela
Data dodania: 2026-03-01 19:54

Oliwia Jaroń

Marcin Możdżonek, olsztyński radny. Dlaczego miał przy sobie broń podczas jednej z komisji rady miasta? [WIDEO]

Gościem studia wideo Olsztyn.com.pl był Marcin Możdżonek, m.in. olsztyński radny i były siatkarz. Samorządowiec podsumował swoją działalność, a także wypowiedział się na temat posiadania broni podczas posiedzenia jednej z komisji rady miasta.

reklama

Przypomnijmy, że Marcin Możdżonek jest także działaczem Nowej Nadziei. Partia otworzyła swoje okręgowe biuro w Olsztynie pod koniec zeszłego roku.

- Przychodzą do nas mieszkańcy. My staramy się pomagać, ale oczywiście, nie jesteśmy w koalicji rządzącej i nie mamy takiej sprawczości – powiedział radny.

Zaznaczył, że mogą się natomiast m.in. zwrócić do posłów o wsparcie.

Wypowiedział się także na temat kontrowersyjnej sytuacji, gdy pojawił się z bronią w futerale podczas posiedzenia jednej z komisji w ramach rady miasta.

- Jestem zawiedziony postawą niektórych radnych - skomentował były siatkarz.

Skrytykował również Łukasza Litewkę, posła z ramienia Nowej Lewicy: - To postać, która żeruje na ludzkich emocjach i szczuje - stwierdził Marcin Możdżonek. 

Z rozmowy dowiesz się też o:

  • działalności Marcina Możdżonka,
  • o sytuacji finansowej szpitala miejskiego,
  • uprawnieniach oraz obowiązkowych badaniach myśliwych

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz