KSW 42. Tomasz Narkun lepszy od Mameda Chalidowa [WIDEO]

KSW 42. Tomasz Narkun lepszy od Mameda Chalidowa [WIDEO]
Fot. kswtv.com

- Nareszcie przegrałem. Jak ja się cieszę, nareszcie! - powiedział chwilę po walce wieczoru Mamed Chalidow, którą stoczył z Tomaszem Narkunem podczas gali KSW 42 w łódzkiej Atlas Arenie.

Tomasz Narkun pokonał przez duszenie trójkątne nogami w trzeciej rundzie Mameda Chalidowa podczas walki wieczoru gali KSW 42. Pojedynek obfitował w genialne wymiany, po dwóch partiach lepszy był mistrz kategorii średniej - Mamed Chalidow.

- Nareszcie przegrałem. Jak ja się cieszę, nareszcie! - powiedział chwilę po walce wieczoru Mamed Chalidow. - Zrobiłem błąd, dałem się wciągnąć pod siatkę. Dostałem kilka ciosów i spadliśmy do parteru. Myślałem, że z tego wyjdę. Poddałem to, nie ma co robić kaleki z siebie. Rywal był lepszy od mnie.

- Dziękuję Mamedowi za walkę - powiedział z kolei mistrz KSW w wadze półciężkiej, Tomasz Narkun. - To wielki zawodnik. Oglądałem walki Mameda jako mało chłopak i powiedziałem wtedy bratu, że chciałbym stanąć przeciwko niemu. Marzenia się spełniają.

I dodał na koniec: - Wykorzystałem swoją szansę. Mamed na pewno będzie jeszcze nokautował.

Ostatnią porażkę Chalidow zaliczył w 2010 roku. W tym czasie wszystko wygrywał, notował wzloty i upadki, miewał różne walki, ale i tak był symbolem polskiej organizacji mieszanych sztuk walki.

Na gali wystąpił również inny zawodnik olsztyńskiego klubu MMA - Grzegorz Szulakowski, który musiał uznać wyższość Mateusza Gamrota.

Kolejna gala KSW odbędzie się już 14 kwietnia w Hali Stulecia we Wrocławiu.

Komentarze (3)

Dodaj swój komentarz

  • xnx 2018-03-04 11:41:26 94.254.*.*
    Moim zdaniem już dawno przegrywał tylko punktowano pod niego .No cóż zwijaj tobołki i jedz do Czeczni kozy wypasać
    Odpowiedz Oceń: 1 9 Zgłoś treść
  • zak 2018-03-04 10:11:58 81.190.*.*
    Zarozumiałość i buta poskromiona.
    Odpowiedz Oceń: 0 6 Zgłoś treść