Jak się okazało, mieszkanka miasta na jednym z parkingów na osiedlu Dajtki zauważyła małego królika. Zwierzę sprawiało wrażenie zagubionego i bezradnego.
Na miejsce przybyli strażnicy miejscy z eko patrolu. Królik został bezpiecznie odłowiony i przewieziony do Schroniska dla Zwierząt w Olsztynie.











Komentarze (2)
Dodaj swój komentarz