Lidl na Nagórkach to jedna z najpopularniejszych placówek niemieckiego sklepu w mieście. Informacja o zamknięciu dyskontu może więc rozczarować wielu Olsztynian.
Sklep zamieścił informację, według której, placówka przy ul. Barcza 52 zostanie zamknięta 10 maja 2026 roku... na szczęście jedynie tymczasowo. Jak tłumaczy sieć, decyzja ta wynika z zaplanowanej modernizacji. Ma to poprawić komfort robienia zakupów i odświeżyć wnętrze sklepu.

Lidl przygotował dla klientów specjalną promocję w sobotę (9 maja). Będą mieli możliwość skorzystać z akcji rabatowej, obejmującej cały paragon. Konsumenci, którzy zrobią zakupy za min. 100 złotych, otrzymają 25% rabatu. Promocja potrwa do wyczerpania zapasów lub do zamknięcia sklepu o godz. 18:00.

Niemiecka sieć sklepów zapewnia, że modernizacja potrwa jedynie tydzień – do 15 maja 2026 roku. W tym czasie, klienci będą zmuszeni zmienić lokalizację, w której dokonują zakupów spożywczych. Mogą się natomiast zaopatrzyć podczas sobotniej promocji.
Przypomnijmy, że na mapie Olsztyna znajduje się 8 sklepów niemieckiej sieci. W trakcie modernizacji placówki przy ul. Barcza, konsumenci będą mogli skorzystać np. z lokalizacji przy ul. Wilczyńskiego.











Komentarze (3)
Dodaj swój komentarz