Jechał ''wężykiem'' ulicą Wyszyńskiego z trzema promilami we krwi [WIDEO]

Jechał ''wężykiem'' ulicą Wyszyńskiego z trzema promilami we krwi [WIDEO]
Screen z nagrania
Fot. KMP Olsztyn

Policjanci niemal codziennie zatrzymują pijanych kierowców. Nie do wszystkich docierają liczne apele. Udowodnił to 32-latek, który „wężykiem” jechał ul. Wyszyńskiego w Olsztynie. Okazało się, że w jego organizmie krążyły 3 promile alkoholu. A to nie jedyny przykład bezmyślności kierowców.

Wczoraj (30 czerwca) po godz. 22 przypadkowy świadek zdarzenia zauważył kierowcę peugeota, który jechał „wężykiem”. W związku z tym zatrzymał podejrzanego i zadzwonił na policję. Nietrzeźwy kierujący został przyłapany na skrzyżowaniu ulic Wyszyńskiego i Pstrowskiego w Olsztynie.

Po chwili przyjechał patrol, który sprawdził trzeźwość kierowcy. Okazało się, że przyczyną zaburzeń funkcji psychomotorycznych był alkohol. W organizmie 32-latka krążyły aż 3 promile!

Mężczyzna pożegnał się z prawem jazdy, a ze swojego lekkomyślnego zachowania będzie tłumaczył się przed sądem.

***

Był tak pijany, że nie mógł ruszyć z miejsca. Miał aż 3,7 promila! [WIDEO]

***

Z kolei tego samego dnia, kilka godzin wcześniej, w gminie Gietrzwałd wpadł motorowerzysta, który niewłaściwie obchodził się z kaskiem, a jego styl jazdy pozostawiał wiele do życzenia. Kierowca ledwo zdążył ruszyć spod sklepu, a już został zatrzymany do kontroli. Intuicja nie zawiodła funkcjonariuszy, bo i w tym przypadku okazało się, że mężczyzna wsiadł za kierownicę pod wpływem alkoholu. Badanie alkomatem wykazało jeden promil.

69-latek wkrótce stanie przed sądem.

Źródło: własne/KMP Olsztyn

Komentarze (1)

Dodaj swój komentarz

  • Rodowity Olsztynianin 2020-07-01 16:00:10 5.173.*.*
    Kto też myślał że chodzi o pana od brudnego stołu?
    Odpowiedz Oceń: 2 0 Zgłoś treść
Zamknij Elbląska Uczelnia Humanistyczno Ekonomiczna