Gwiazda MMA z Olsztyna, Joanna Jędrzejczyk zagra w serialu

Gwiazda MMA z Olsztyna, Joanna Jędrzejczyk zagra w serialu
Fot. Joanna Jędrzejczyk / Instagram

Olsztynianka, pierwsza Polka z mistrzowskimi sukcesami w światowym MMA, a wcześniej utytułowana zawodniczka boksu, muay thai i kick-boxingu na łamach jednego z lokalnych kwartalników przyznała, że zagra w serialu.

Joanna Jędrzyjczyk w ostatnich tygodniach nie schodzi z pierwszych stron portali internetowych, a także... serwisów plotkarskich. Wszystko to za sprawą jej udziału m.in. w programie tanecznym "Dance, Dance, Dance" emitowanym w Telewizji Polskiej, czy też postów, które zamieszcza w mediach społecznościowych, a które poruszają tematy społeczne czy damsko-męskie. Teraz, na łamach lokalnego kwartalnika "Made In – Warmia & mazury" wyznała, że pod koniec lutego wzięła udział w castingu do serialu, który ma być emitowany już od maja.

- Dostałam tę rolę - z dumą powiedziała Jędrzejczyk. - To dla mnie zaszczyt wystąpić u boku tylu wybitnych aktorów. Szykuję się więc kolejne pole do nauki i to jest coś wspaniałego.

Mistrzyni MMA przyznała także, że ludzie mogą wytykać jej warsztat, który jest "zerowy".

- Będą oceniali mnie jak aktorkę, choć nie powinni, bo nią nie jestem, ale na pewno będę się starać być w tej roli jak najlepsza. Nie mówię w kontekście roli serialowej, ale roli, której się podejmę w sensie wyzwania. W każdej z nich muszę dać z siebie maksa, pamiętając jednak, że tych ról mamy w życiu do odegrania kilka - dodała popularna "JJ".

Gwiazda mieszanych sztuk walki zaznaczyła również, że ludzie marząc o karierze, zostawiają na boku rodzinę. Zdaniem Jędrzejczyk, "wszystko trzeba wyważyć i zachować balans".

- Czy telewizja może być dla ciebie za kilka lat substytutem emocji i adrenaliny, kiedy już zamkniesz karierę sportową? - dopytywał dziennikarz.

- Nie, ja lubię sprawdzać się na nowych podłożach, ciekawi mnie świat, ludzie, ich historie. Ktoś zarzuci, że za dużo mnie w telewizji, za dużo sponsorów.  I jeśli jest to przysłowiowy Kowalski, który cię za to nie lubi, to są jeszcze tysiące, które cię kochaj i chcą oglądać, słuchać, bo jesteś dla nich motywacją - przyznała pani Joanna.

"JJ" powiedziała również, że na świecie jest siedem miliardów ludzi, ale dlaczego ma się przejmować siedmioma negatywnymi opiniami w internecie?

Względem substytutu kariery, Jędrzejczyk przyznała, że chciałaby wrócić do sportu amatorskiego.

- Chciałabym przebiec maraton, po 17 latach wróciłam do wspinaczki, zaczęłam jeździć na swonboardzie i nartach, kręcą mnie rajdy samochodowe... Ale wciąż liczę, że substytutem tego hardcorowego życia i adrenaliny będzie kiedyś macierzyństwo - odpowiedzialna funkcja kobiety - zakończyła Jędrzejczyk.

Źródło: własne, Made In – Warmia & mazury

Komentarze (7)

Dodaj swój komentarz

 • Majster 2021-04-05 22:48:33 92.220.*.*
  Normalnie zamarlem jak zobaczylem to zdjecie.U mnie na budowie jest taki Rumun pomocnik od mieszania betonu,sprzatania,noszenia.Przebral sie czy co ? Rumun jak ulal.Gender mu sie zachcialo,a cegly trza rozladowac jutro.
  Odpowiedz Przenieś Oceń: 13 4
 • Marx 2021-04-05 22:31:11 88.156.*.*
  Droga Asiu nic nie zmieni widoku Twojej obitej facjaty i zachowywania się jak troglodyta umysłowy, chociażby podczas ważenia przed walkami UFC. Masz dom, fajne auto, ale w duszy sama wiesz, że jesteś samotna.
  Odpowiedz Przenieś Oceń: 12 3
 • X 2021-04-05 21:57:24 5.184.*.*
  Powodzenia,
  Odpowiedz Przenieś Oceń: 2 3
 • Pan Jan 2021-04-05 21:17:37 37.30.*.*
  To będzie Oscar to pewne
  Odpowiedz Przenieś Oceń: 9 0
 • WTFuck ?! 2021-04-05 20:21:35 92.220.*.*
  Oby tylko w gaciach zakrywajacych calosc,please.Wciaz mam koszmary,cierpe na bezsennosc i mam stany lekowe po jej reklamach gaci niby powabnych.Probuje zasnac ale nic z tego,jak tylko zamkne oczy widze Ja wlazoca po parapecie przez okno i najgorsze ze jest bez gaci ! Straszne
  Odpowiedz Przenieś Oceń: 13 3
 • Lucky 2021-04-05 17:38:00 188.147.*.*
  Rany,to już nie ma kogo obsadzać, szok 😲😤
  Odpowiedz Przenieś Oceń: 14 2
 • Ted2 2021-04-05 17:21:40 31.60.*.*
  O matko zaraz bedzie strach otworzyc lodowke
  Odpowiedz Przenieś Oceń: 15 3