Gala ''Laur Najlepszym z Najlepszych''

Gala ''Laur Najlepszym z Najlepszych''
Fot. Łukasz Kozłowski / olsztyn.com.pl

W teatrze im. Stefana Jaracza odbyła się gala będąca okazją do uhonorowania osób i instytucji, których sukcesy i osiągnięcia przyczyniły się do promocji Warmii i Mazur w 2013 roku.

Wyróżnienia wręczano po raz jedenasty. Gospodarzem wydarzenia był marszałek województwa warmińsko-mazurskiego Jacek Protas.

Laureaci w kategorii "Sport":

1. Denis Ambroziak
2. Karol Zalewski
3. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Martom-Traveland Spółka z o. o.

Laureaci w kategorii "Kultura, sztuka, muzyka":

1. Warmińsko-Mazurska Filharmonia im. Feliksa Nowowiejskiego w Olsztynie
2. Iwona Szymańska-Pavlović
3. Fundacja "Borussia"

Laureaci w kategorii "Nauka, edukacja":

1. Magdalena Anczykowska
2. Drużyna Afterface w składzie: Albert Kempa, Mariusz Surdykowski, Filip Kaliński, Krzysztof Dyndul, Urszula Wiszowaty
3. Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. Emilii Sukertowej-Biedrawiny w Olsztynie

Laureaci w kategorii "Ochrona zdrowia":

1. Samodzielny Publiczny Zespół Gruźlicy i Chorób Płuc w Olsztynie
2. prof. Jerzy Gielecki
3. Wojewódzki Specjalistyczny Szpital Dziecięcy w Olsztynie

Laureaci w kategorii "Działalność społeczna":

1. Jolanta Dakowska
2. Kamil Kardymowicz
3. Stowarzyszenie Elbląg-Europa

Laureaci w kategorii "Rolnictwo, żywność regionalna":

1. Browar Kormoran Sp. z o.o.
2. Michał Szadkowski, Gospodarstwo Rolne Szarek
3. Kazimierz Tokarski

Laureaci w kategorii "Turystyka":

1. Hotel "Krasicki"
2. Hotel SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie Sp. z o.o.
3. Wydawnictwo QMiKA, Wojciech Kujawski

Laureaci w kategorii "Rozwój społeczno-gospodarczy regionu":

1. Dwie Partnerskie Lokalne Grupy Działania: „Warmiński Zakątek” i „Brama Mazurskiej Krainy”
2. Urząd Miejski w Olsztynku i Młodzieżowa Rada Miejska w Olsztynku
3. Tracewicz Aleksander, Optyka-Optometria-Okulistyka

Platynowy laur "Najlepszy z Najlepszych" - laureaci wyróżnieni po raz siódmy i więcej:

1. Andrzej Dowgiałło

Diamentowy laur "Najlepszy z Najlepszych":

1. Gospodarstwo Pasieczne „Bartnik Mazurski”
2. Gospodarstwo Pasieczne „Mostkowo”
3. Pracownia Cukiernicza Magdalena Kroczek
4. Masarnia Warmińska Masłowski
5. Mazurskie Miody ZPH „Karolina” Bogdan Piasecki
6. Ranczo Frontiera Gospodarstwo Ekologiczne

Źródło: własne

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz

2147382000