A | A | A
Dni Nauki i Sztuki: dzieci zwiedzały szpital
Ponad 300 dzieci ze szkół i przedszkoli poznało pracę Szpitala Dziecięcego w Olsztynie. Okazją do zwiedzania szpitala była Akademia Zdrowia, czyli dzień otwarty zorganizowany z okazji 11. Olsztyńskich Dni Nauki i Sztuki.
reklama
Uczestnicy wycieczki obejrzeli też z bliska nowoczesny sprzęt do wykonywania badań rentgenowskich i tomograf komputerowy. W pawilonie rehabilitacyjnym do dyspozycji dzieci była pracownia fizykoterapii i stanowisko komputerowe logopedy.
Na zakończenie na sali konferencyjnej na uczestników Akademii Zdrowia czekały gry i zabawy przygotowane przez szkołę przyszpitalną Zespół Placówek Specjalnych.
Źródło: WSS Olsztyn










Komentarze (0)
Dodaj swój komentarz