Danuta Ciborowska skrytykowana

Obywatelskie Forum Kobiet w otwartym liście skrytykowało startującą w wyborach na prezydenta Olsztyna Danutę Ciborowską. Za nieetyczne uznano przyjęcie poparcia od Czesława Małkowskiego.

Obywatelskie Forum Kobiet skupia działaczki organizacji kobiecych z całego kraju. Były prezydent Olsztyna Jerzy Czesław Małkowskiego jest oskarżony o gwałt i molestowanie urzędniczek. Pod listem podpisała się m.in. Joanna Piotrowska z Fundacji Feminoteka. Jej zdaniem Ciborowska do czasu wyroku w sprawie zarzutów postawionych Małkowskiemu, nie powinna - jako kobieta - przyjmować jego poparcia. Czesław Jerzy Małkowski w spotach przedwyborczych popierał Ciborowską, deklarując, że to właśnie na nią odda swój głos. Danuta Ciborowska zaskoczona jest czasem, w którym opublikowano list. Jej zdaniem jest to działanie polityczne na zamówienie polityków SLD. Jak mówi, osoby, które podpisały się pod listem, nigdy z nią nie rozmawiały. Danuta Ciborowska była posłanką SLD w Sejmie II, III i IV kadencji. Obecnie nie należy do żadnej partii politycznej. W niedzielnych wyborach Ciborowska otrzymała ponad 2 tysiące głosów i zdobyła czwarte miejsce. Do drugiej tury przeszli kandydaci PSL i PO.

Komentarze (2)

Dodaj swój komentarz

  • Bankowiec 2011-07-14 12:23:22 83.11.*.*
    Już wiadomo, skąd ciągotki Ciborowskiej Danuty do obrony interesów zarządów i działaczy spółdzielni mieszkaniowych, a nie członków i właścicieli tych mieszkań! Ma spółdzielcze doświadczenie w obsadzaniu funkcji gronem krewniaków, jak to dzieje się także zupełnie przypadkowo i z woli ludu w spółdzielniach mieszkaniowych! Niedawno maszerowała dzielnie w Olsztynie na czele kolumny zdyscyplinowanych jak zwykle wobec władczych a bardzo drogich decydentów pracowników spółdzielni, gdzie głównym argumentem merytorycznym był jazgot w sprawie decydowania o nie ich lokalach i nie ich wyłącznie spółdzielni za kilkadziesiąt tysięcy faktycznych spółdzielców przez tę inspirowaną nieliczną grupkę. Ot, jak prysły Ciborowskiej byłe lewicowe wymysły!
    Odpowiedz Przenieś Oceń: 1 0
  • Spółdzielca 2011-07-14 12:05:13 83.11.*.*
    Pani Ciborowska ostatnio włazi w zadki prezesom spółdzielni mieszkaniowych? Zamiast zgodnie z lewicowymi /ponoć niestety/ popierać zmiany ustawowe zapewniające podmiotową rolę członków i właścicieli mieszkań spółdzielczych uczestniczyła w hecy manifestacyjnej w Olsztynie przeciwko temu, a rzekomo w obronie pracy pracowników spółdzielni, których praca powinna być potrzebna zgodnie z potrzebAMI CAŁONKÓW I MIESZKANCÓW /WŁAŚCICIELI/ MIESZKAŃ, a nie na odwrót, tj., że pracowicy wraz z RZĄDZĄCYMI NIMI prezesami i tzw. żelaznym aktywem opłacanym przez spółdzielców mają ustalać, że płatnicy MUSZĄ KORZYSTAĆ Z ICH WĄTPLIWEJ NIERZADKO JAKOŚCI USŁUG! W której spółdzielni wdzięczny prezes zapewnił jej jakąś nieźle płatną funkcję lub poparcie swojaków w karierze podobnej kameleonowo do swego nowego idola, b. prezydenta miasta, miłośnika seksu na wieży ratuszowej i porno zdjęć w gabinecie - w ramach obowiązków służbowych?
    Odpowiedz Przenieś Oceń: 0 0