Rozkład jazdy MPK Ogłoszenia Katalog firm Otwarte Dane Imprezy w Olsztynie Dodaj raport Zaloguj się

22-latek x 1,5 promila alkoholu w organizmie + hulajnoga + środek nocy = ? [WIDEO]

22-latek x 1,5 promila alkoholu w organizmie + hulajnoga + środek nocy = ? [WIDEO]
Screen z nagrania
Fot. KMP Olsztyn

W sobotę w nocy na al. Sikorskiego w Olsztynie 22-latek, jadąc hulajnogą, stracił panowanie nad kierownicą i upadł. Okazało się, że mężczyzna był pijany.

reklama

O wielkim szczęściu może mówić 22-letni mieszkaniec Olsztyna, który w sobotę w nocy, jadąc chodnikiem wzdłuż al. Sikorskiego w pobliżu skrzyżowania z ul. Tuwima, stracił panowanie nad kierownicą i się przewrócił. Upadek był na tyle bolesny, że przez dłuższą chwilę mężczyzna miał problemy ze wstaniem. Pomocy udzielili mu świadkowie zdarzenia.

Na miejsce skierowano policję, straż pożarną i karetkę pogotowia. Okazało się, że do niebezpiecznej sytuacji mógł przyczynić się jeszcze jeden czynnik – alkohol. Badanie alkomatem wykazało ponad 1,5 promila alkoholu we krwi 22-latka. Mężczyzna trafił do szpitala z licznymi siniakami i otarciami.

Sporządzona ze zdarzenia dokumentacja zostanie przesłana do sądu, który zdecyduje o dalszym losie 22-latka. Może mu grozić kara aresztu lub kara grzywny nie niższej niż 2,5 tys. zł. Dodatkowo sąd może orzec zakaz prowadzenia pojazdów innych niż mechaniczne.

Komentarze (20)

Dodaj swój komentarz
Odpowiadasz na komentarz.
Zaloguj się i odblokuj lepsze komentarze. Historia, wyróżnienie i dodatkowe opcje w Twoim profilu. Zaloguj się

  • oksssp 2022-06-07 10:56:47 94.254.*.*
    z Kortowiady wracał, zmęczony był
    Odpowiedz Przenieś Oceń: 0 0
  • Hwdpis 2022-06-07 08:51:42 46.205.*.*
    Wezwani straż pożarna ? Co na to prokuratura i starosta , polska to ziemia z banda idiotów .Ukarać barana Pewnie ze 112
    Odpowiedz Przenieś Oceń: 2 1
  • N. 2022-06-07 06:00:13 79.191.*.*
    Jak można nie umieć hulajnoga jeździć
    Odpowiedz Przenieś Oceń: 2 0
  • N. 2022-06-07 06:00:13 79.191.*.*
    Jak można nie umieć hulajnoga jeździć
    Odpowiedz Przenieś Oceń: 0 0
  • Przypadek ? 2022-06-06 19:02:42 46.205.*.*
    I dobrze hulajnogi i pseudo taxi zagrażają bezpieczeństwu , ostatnio jechałem e nocy tym biletem , nigdy więcej 120 na Sikorska i chamiwabue w ostatniej chwili ,łeb bili do dzisiaj a dostałem gratis dwa przejazdy .podziękuję
    Odpowiedz Przenieś Oceń: 2 3
  • AL Wielki Najwspanialszy 2022-06-06 16:50:15 89.10.*.*
    Tylko 1.5 promila ? Znaczy sie trzezwy byl jak na olsztynskie warunki,NOL by mial 15 promili
    Odpowiedz Przenieś Oceń: 6 4
  • Anty Lord 2022-06-06 16:26:03 95.160.*.*
    Pewnie jakaś Nędza Olsztyńska uczyła się jeździć po pijaku.
    Odpowiedz Przenieś Oceń: 5 3
  • Fuzja 2022-06-06 16:18:24 31.60.*.*
    Jakaś nowość , że jak nie mają władzy w nogach to jadą tym środkiem który jest pod ręką . Hulajnoga....
    Odpowiedz Przenieś Oceń: 1 0
  • aza 2022-06-06 15:29:30 79.191.*.*
    Szkoda, że się nie zabił ! Jednego durnia było by mniej!
    Odpowiedz Przenieś Oceń: 2 17
  • Po co 2022-06-06 13:44:07 31.0.*.*
    Kasa misiu! Kasa!
    Odpowiedz Przenieś Oceń: 1 0
  • To miasto potrzebuje psychiatry 2022-06-06 13:36:56 213.73.*.*
    .... LOLSZTYN.... MIASTO ZBRODNI Hulajnogarzy
    Odpowiedz Przenieś Oceń: 4 3
  • ??? 2022-06-06 13:33:48 46.205.*.*
    może mi ktoś wytłumaczyć po co tam straż pożarna ??. Wszystko jest nagrane jak na dłoni. Pożaru hulajnogi czy najechania przez tramwaj nie ma. Do tego zdążenia wystarczyła by policja i pogotowie.
    Odpowiedz Przenieś Oceń: 6 0

Proponowane artykuły