No Panie Pawełku, to już chyba następne oświadczenie trzeba szykować, gdyby "zaniepokojona czytelniczka" miała jednak rację
Jakieś pierdolety na tych banerach. Zamiast tego trzeba było zapełnić Uranię kibicami. A tu setka ludzi co chce stadion na 15 tysia. Chyba żeby w siebie z większej odległości flaszkami porzucać.






