Rozkład jazdy MPK Ogłoszenia Katalog firm Otwarte Dane Imprezy w Olsztynie Dodaj raport Zaloguj się

Bozon.Sebixu

Profil użytkownika

No Panie Pawełku, to już chyba następne oświadczenie trzeba szykować, gdyby "zaniepokojona czytelniczka" miała jednak rację
2025-01-27 09:04:26
Ten sam skład co na "świętych" marszach przez Olsztyn
2025-01-24 07:42:34
Czyli czekoladek i koniaczków za mało. Trzeba jeszcze za nasze pobalować.
2025-01-23 14:26:45
Jakieś pierdolety na tych banerach. Zamiast tego trzeba było zapełnić Uranię kibicami. A tu setka ludzi co chce stadion na 15 tysia. Chyba żeby w siebie z większej odległości flaszkami porzucać.
2025-01-23 10:42:10
Ole ole Janko siądź czarnemu na kolanko!
2025-01-23 10:34:23