I znowu nie głosowanie "za kimś" ale przeciwko śliskiemu Czesławowi.
2024-04-09 10:56:56
Zawiódł każdy, kto głosował na tę miernotę - śliskiego Cześka
2024-04-09 10:54:07
Porównanie ofiar wypadków drogowych ze spaślakiem, który sam siebie doprowadzał do takiego stanu latami - efektowne, ale chybione. Kościół utrzymywany z pieniędzy podatników - największa z możliwych patologii.
2024-04-09 09:04:09
Czym to miasto sobie zasłużyło, aby widmo śliskiego Cześka krążyło nad min 20 lat?
2024-04-08 11:52:58
W zdecydowanej większości otyłość nie bierze się znikąd, tylko jest skutkiem obżarstwa i lenistwa. Leczenie takiego stanu do którego pacjent doprowadził się sam nie powinno być refundowane z publicznych środków....