Won z tym szmelcem z mojego miasta. Przemielić komunistyczne kloce na gruz i utwardzić nim ulice. Win-win.
Buhahahahahaha, odwróć tabele - Stomil na czele. No kopacze, patałachy pokażcie że dacie radę spaść do IV ligi, czego wam serdecznie życzę.






