NOL-e i inny powiatowcy i tak będą rozbijać te swoje chrupki, pomimo sygnalizacji. Szlaban, jak przed przejazdem kolejowym dałby większe prawdopodobieństwo, że tak nie będzie. Prawdopodobieństwo, bo nie pewność....
2024-09-11 14:49:52
Kolejny śmieć
2024-09-11 14:37:42
Klasyka, szybki i wściekły z wypierdzianej przez Niemca 20-letniej a-czwróki