Rozkład jazdy MPK Ogłoszenia Katalog firm Otwarte Dane Imprezy w Olsztynie Dodaj raport Zaloguj się

StadionDlaStomilu

Profil użytkownika

Ta, ankieta na forum wyznacznikiem referendum? Słyszałeś kiedyś o fermach troli?
2024-08-23 13:57:44
Tylko wiesz że w referendum słoiki i kurpie nie mają głosu? To co, chciałbyś się przekonać? :-D
2024-08-23 13:13:38
Ta kasa na stadion należy się Stomilowi jak PSU BUDA. Wstyd, że nie można u nas zbudować takiego stadionu jak we Wrocławiu lub Gdańsku, w ogóle nieznane z niczego miasta jak Sosnowiec, Zabrze, Płock, Gdynia mają...
2024-08-23 12:46:10
Biegać to se można też po lesie
2024-08-22 21:07:42
Zupełnie nie rozumiem dlaczego woda tyle kosztuje..... Pobór to co to za koszt tyle jezior mamy, duża mocna pompa i tyle, pewnie na fotowoltaice mogłaby chodzić czyli tyle co za nic. A ścieki, przecież kanalizacja...
2024-08-20 19:23:05